blog

Kategori: / 19 Ekim 2016

Elvan Nakliyat Firması Bu sayfasında evden eve nakliyat ile ilgili bütün sorularınıza ve beklentilerinize cevap verecektir.

 evden eve taşımacılık şirketleri

Evden eve taşımacılık şirketleri hakkında genel bilgiler yer alna bu sayfamızda taşımacılık sektörü ile ilgili bütün bilgilere yer vermeye çalışacağız. Evden eve taşımacılık şirketleri hakkında bilgi vermek gerekirse, her kamyonu olan her web sitesi olan firma evden eve nakliyat taşıma şirketi olamaz. Evden eve taşımacılık şirketi olmak için belli başlı kurallar vardır. Bunlardan en önemlisi Ulaştırma Bakanlığı tarafından evden eve nakliye şirketlerine verilen K3 belgesidir. Bu belge şehiriçi ve şehirlerarası ev eşyası ve ofis eşyası taşımacılığı yapmaları için gereken izin belgesidir.

evden eve nakliyat firmaları nasıl bulunur

Evden eve nakliyat firması bulmak için bir sürü yöntem vardır. Bunlardan en önemlisi gelişen teknolojik alt yapıyı en iyi derecede değerlendirmektedir. Gün geçtikçe gelişen internet teknolojisi, evden eve nakliyat firmaları içinde pazarlama açısından çok önemlidir. Evden eve nakliyat işlemi almak isteyen bir müşteri çeşitli arama motorlarından nakliyeci aramaya başlar. Nakliyeciler ise bu arama sonuçlarında yer almak için tabiri caizse birbirleriyle müşteri kapma yarışına girmektedirler. Birinci sırada internetten firma bulma yöntemi gelmektedir.İkinci yöntem ise referans yöntemidiir. Bu yöntem en sağlam nakliyeci bulma yöntemidir. Nedeni sözkonusu firmanın daha önce denenmesidir. Daha öce taşınan bir arkadaşınızın tavsiyesi üzerine bulduğunuz nakliyeci en etkili nakliyeci bulma yöntemidir. Üçüncü yöntem gazetedir. Gazete ilanları artık eskidi ve nakliyeciler ilanlarını azaltmış ve internete yönelmişlerdir. Dördüncü yöntem mahalle aralarında bulunan kamyon üzeri nakliyeci bulmaktır. Bu yöntemde eskide kalmıştır. Artık herşey cep telefonlarına taşınmış ve devir internet devrine dönmüştür.

evden eve nakliyat nasıl yapılır

Evden eve nasıl yapılır sorusuna verilecek cevap çok basittir. Eşyanın taşınacağı bir adet kamyon, eşyayı taşıyacak 3-5 personel bulmak yeterlidir. Eskiden bu dediğimiz olay çok zordu. Kamyon aramak, hamal diye tabir edilen taşıyıcı eleman bulabilmek çok zordu. Günümüze evden eve nakliyat hizmeti çok basit halde yapılmaktadır. Siz keyfinize bakarken gerekli bütün işlemleri evdne eve nakliyat firmaları yapmaktadır. Sabah saatlerinde başlayan evdne eve nakliyat işlemleri gün bitmeden sonlanmaktadır. Şehirlerarası taşımalarda ise gidilecek kilometreye göre süre değişmektedir. Evden eve nakliyat şirketlerine ulaşmak için internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Örnek verecek olursak Ankara’dan taşıma yaptıracak bir kişi google veya diğer arama motorlarına ankara evden eve nakliyat, ankara nakliyat, ankara nakliyeciler, ankara evden eve nakliyat firmaları vb. arama kelimelerini yazarak istedikleri kadar nakliyeci bulabilirler.

evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında konuşmak gerekirse, günümüz şartlarında net bir rakam söylenilmektedir. Nedeni ise evden eve nakliyat işleminin serbest piyasa altında hizmet verilmesidir. Yani isteyen herkes kendi kafasına göre bir rakam sunabilir. Evden eve nakliyat fiyatı isterken mutlaka expertiz hizmeti isteyin. Nedeni telefonda aldığınız nakliyat fiyatları sabit değildir. Gelen firma personeli ev eşyalarınızı yerinde görür ve taşıma işlemi ile gerekli bilgileri tarafınıza bildirir. Bu sayede taşıma günü yaşanabilecek bütün sıkıntılar ortadan kalkmış olur.

evden eve nakliyat nedir

Evden eve nakliyat, ev eşyalarının bir adresten diğer adrese taşınması işlemine verilen genel addır. Evden eve nakliyat kavramı günümüzde bu haliyle söylenilsede geçmişte göç ismi yer alırdır. Göç etmek kavramı taşınma yerine söylenen bir kavramdı.

Yorumlar kapatıldı.