Ankara evden eve nakliyat

Kategori: / 30 Temmuz 2016

Ankara evden eve nakliyat, evden eve nakliyat sektörüne ev taşımacılığı, depolama hizmetleri, asansörlü nakliyat ve ambalajlı taşımacılık hizmetleri vermek amacıyla 2000 yılında Ankara’da kurulmuş profesyonel taşıma şirketlerinden biridir. Nakliyat sektöründe kaliteli hizmet sağlayan evden eve nakliyat firmamız, araç filosunda bulundurduğu kapalı kasa kamyonlarla, kapalı kasa kamyonetlerle ve son model teleskopik asansörler ile taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev taşıma işlemlerinde uzun yıllardır bu meslekte çalışmış evden eve nakliyat taşıma personelleri çalışmaktadır. Çalıştırdığımız profesyonel taşımacılar ev eşyalarınızın ambalajlanması, mobilyaların demonte hale getirilmesi ve gidildiği yerde montajını yapmaktadırlar.

Ankara evden eve nakliyat

ankara evden ve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız, Ankara merkezli bir taşıma şirketi olmakla beraber yurdun her bölgesine taşıma hizmeti sağlayan evden eve nakliyat şirketlerinden biridir. Evden eve nakliyat kuruluşumuz son model kapalı kasa kamyonlar ile yurdumuzun il ve ilçelerine mesafe gözetmeksizin, gece gündüz ayrımı olmadan sizlere hizmet vermektedir. Nakliyat işlemleri firma personelimiz tarafından kaliteli ambalaj malzemeleriyle ambalaj yapılarak, hasarsız şekilde taşınmaktadır. Ambalajlama işleminde yurt dışından ithal edilen havalı naylon ve kraft kağıtlar kullanılmaktadır. Mutfak ve salon kırılacakları beyaz ambalaj kağıtlarla paketlenerek kolilere konarak taşınmaktadır. Yatak odası ve çocuk odasında bulunan mobilya grupları bulunduğu yerde sökülerek ambalajı yapıldıktan sonra kamyona alınır. Beyaz eşyaların bağlantıları yerinde sökülerek ambalajı yapılır. Koltuk takımı ve kanepe grupları ambalaj yapılarak kamyona alınır. Sökülen ve ambalajlanan ev eşyaları, gidildiği yerde tekrar montajı yapılarak yeni yerlerine yerleştirilir. Ev taşıma işlemlerinde şehiriçi taşıma süresi aynı gün içinde bitmektedir. Fakat şehirlerarası taşıma işlemlerinde mesafe uzadığı için mesafeye bağlı olarak taşıma işlemi 3-4 gün sürebilir. Şehirlerarası taşımalarda sigorta yapılmaktadır. Yaptırılan sigorta işlemi seyahat esnasında kaza, yangın, deprem ve doğal afet durumunda oluşabilecek zararları kapsamaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde sözleşme yapılmaktadır. Bu sözleşmede müşteri ve nakliyeci arasındaki bütün bilgiler yer almaktadır. Firmamızda çalışan personeller, evden eve nakliyat konusunda son derecede profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Ankara evden eve nakliyat şirket yöneticilerimiz evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllar uluslararası evden eve nakliyat şirketlerinde çalışmış, bu birikimlerini kendi şirketlerini kurarak faydalanmışlardır. Ankara evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliyat konularda gerekli bütün altyapımız hazırdır. Siz kahvenizi yudumlayın, gerisini bize bırakın. Ankara evden eve nakliyat yeni yuvanızda sağlıklı,mutlu ve huzurlu günler diler.

Ankara evden eve nakliyat

ankara evden eve nakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat

olarak bizlere ulaşmak için google arama motoruna Elvan Nakliyat yazarak aratmanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın