Arşiv Taşıma

Kategori: nakliyat / 28 Mayıs 2018
Arşiv Taşıma
Arşiv taşıma sektöründe hizmet veren Elvan Nakliyat firmamız kurumsal taşımacılık yapmaktadır.

Taşınma işlemleri bir işletme için büyük önem taşıyan sorumluluktur. Taşınacak olan her bir evrak ve ofis ekipmanları işletmenin işleyişi için aksaklık yaratmamalıdır. Bu nedenle arşiv taşıma, ofis mobilyaları taşıma, ekipmanlara zarar vermeden paketleyerek taşıma gibi birçok önemli detay nakliye aşamasında önemlidir.

Başlıklar

Arşiv Taşıma


Paketleme aşaması, taşıma aşaması, nakliye aşaması tamamen nakliye firmasına aittir. Tüm bu aşamalarda güvenilir hizmet veren elvan nakliyat eşyalarınızı sigorta kapsamında taşımaktadır. Yeni model araçlar ile en kaliteli hizmeti veren elvan nakliye tüm eşyaları büyük bir titizlikle paketleyerek nakliye aracına taşımaktadır. Bir işyeri için önemli olan evraklara zarar vermeden arşiv taşıma hizmetini yapmaktadır. Paketlenen her bir arşiv evraklarında özenli ve dikkatli paketleme yapıldığından taşıma sonrasında da yerleştirmede de zorlanmadan hangi koli nerede demeden tüm evraklarınıza ulaşabilirsiniz.
Elvan Nakliyat’tan arşiv taşıma hizmeti almak isteyen hastane, okul, muhasebe büroları, devlet kurumları, noter, avukat büroları gibi işletme ve işyerlerine gönderilen uzmanların yaptığı inceleme sonrasında anlaşmaya sağlandığında tüm eşya ve arşiv taşıma işlemleri büyük bir özen ve titizlikle ambalajlanıp paketlenmektedir.
Arşiv Taşıma
Arşiv denildiğinde akıllara ilk gelen yazılı ve görsel olan belgelerin saklandığı yerdir. Ama artık günümüzde arşivler elektronik ortamda saklanabildiği için arşiv niteliği taşıyan büyük veri saklama cihazları da bulunmaktadır. arşiv her ne şekilde olursa olsun elvan nakliyat hizmetinde yapılan arşiv taşıma hizmetinde tüm belge ve veriler güven içinde istenilen adrese teslim edilmektedir.
Birçok işletme ve işyerinin ofis ve arşiv taşıma hizmetini yapan elvan nakliyat bünyesinde yer alan referanslarının her birinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmıştır. Her türlü kurumsal olan ve ya olmayan işletme için adresten adreste hızlı ve güvenli teslimat yapmıştır.
Nakliye sektöründe yıllardır hizmet veren elvan nakliyat sadece ofis ve arşiv taşıma hizmeti vermemektedir. Hizmetleri arasında evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, depolama hizmeti, asansörlü nakliyat, ambalajlama hizmeti, ücretsiz ekspertiz hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi birçok alanda da hizmet vermektedir.

En çok talep gören ambalajlama hizmeti sayesinde ev ve işyeri sahipleri yorulmadan toparlanabilmektedir. İşinde uzmanlaşan ve her türlü eşyayı ve ya nesneyi zorlanmadan büyük bir profesyonellikle ambalajlayan personeller tek bir çizik ve zarar vermeden tüm nakliye eşyasını taşımaktadır.
Arşiv Taşıma
Yapılacak olan nakliyatlarda teslimat adresi ister şehir içi ister şehir dışı olsun fark etmez. Çünkü her yere sorunsuz giden nakliyat araçlarında eşyalar hiçbir zarar görmeden ulaştırılmaktadır. Yapılan tüm yükleme ve paketleme işlemlerinde görevli olan personellerin başında bulunan gözetmen işlerin akışını ve yapılan işleri kontrol altına tutarak yönlendirmektedir. Oluşabilecek her hangi bir olumsuz durumu anında konu ile ilgilenen yetkililere bilgi vermektedir.
Elvan nakliye ile çalışmaya başlamaya karar verildiğinde karşılıklı imza altına alınan sözleşme sonrasında istenilen saat ve zamanda nakliye hizmetine başlanmaktadır. Hizmetler arasında yer alan arşiv taşıma, ambalajlama, ofis taşıma, depolama, kurumsal nakliye hizmeti gibi tüm hizmetlerde aynı prosedür uygulanmaktadır. Nakliye taşımacılığına ambalaj hizmeti de dahil edilmiş ise ambalajlama işlemi paspastan buzdolabına kadar olan tüm eşyalar büyük bir titizlikle paketlenir. Ambalajlama ve paketleme en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.
Nakliye taşımacılığı hizmetine ihtiyacı olan resmi ve resmi olmayan işyerleri, ev sahipleri, depolama ihtiyacı olanlar elvan nakliyat ile her zaman 7/24 iletişime geçerek bilgi alabilirler. Nakliye talebinde bulunduğunuz anda sizinle görüşme yapmanızı ve taşınacak olan eşyanızı inceleyip bilgi vermek üzere adresinize bir ücretsiz ekspertiz gönderilmektedir. Anlaşma yapıldıktan sonra istediğiniz tarihte kapalı kasa ve asansörlü olan nakliye kamyonu sabahın erken saatinde kapınızda bulunmaktadır.

Nakliyat dünyasında titizlik gerektiren önemli hizmet alanlarından birisi de arşiv taşıma hizmetidir. Bu alanların taşınmasında daha fazla özen gösterilmesi gerekir. Çünkü arşivler özel ve resmi belgelerin bulunduğu mekânlardır. Profesyonel bir taşımacılık hizmeti ile çok geniş arşiv alanları dahi kısa süre içerisinde taşınmaktadır.

Bu hizmetin verildiği sektör son derece fazladır. Kütüphanelerin, adliyelerin, hastanelerin, büyük şirket binalarının, tüm kamu kurumlarının arşiv alanlarını hızlı bir şekilde taşıma imkânı bulunuyor.

Arşiv Taşıma Firmaları

Arşivlerin taşınmasında profesyonel firmalar ile çalışmak sürecin daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınması açısından son derece önemlidir. Bu alanlarda taşıma işlemi gerçekleştirmeden önce mutlaka eksper hizmeti alınması gerekiyor. Kaliteli bir eksper desteği sayesinde arşiv taşıma hizmeti büyük bir hızla verilebilir.

Arşiv taşıma hizmetinde en çok üzerinde durulan konulardan birisi de tüm belge ve evrakların düzen içerisinde taşınmasıdır. Firmamız bu hizmeti verirken mutlaka gereken hassasiyeti göstermektedir. Taşıma sırasında herhangi bir sorun olmaması için kapalı dolapları boşaltmadan taşımaktadır. Böylece çok fazla evrak karmaşası yaşanmıyor.

Nakliyat hizmetlerimizin neredeyse tamamını kapalı kasa araçlarla veriyoruz. Böylece arşivlerde bulunan tüm evraklar, kitaplar, dosyalar ve dokümanlar güven içerisinde taşınma şansı buluyor. Bu süreci kolayca atlatabilmeniz için hem eksperlerimiz hem de taşıma personellerimiz son derece titiz çalışıyor. Arşiv taşıma firmaları arasından en iyisini seçerek kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv taşıma konusunda firmamız daima beklentilerinize en iyi yanıtı verecek şekilde hizmet vermektedir. En iyi araçları sunmakla kalmıyoruz yol deneyimi ve kontrolü çok iyi şoförlerimizi de bu hizmetlere tahsis ediyoruz. Taşımacılık sektöründe üstün bir hizmet politikasına sahip olan firmamız sizlere beklentilerinizin çok daha ötesinde hizmetler sunmaktadır.

Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli arşiv taşıma hizmeti her zaman sigortalı olarak verilmektedir. Bu hizmet sayesinde en ufak bir sorun dahi yaşanmasına izin vermiyoruz ve gereken durumlarda da özveri gösteriyoruz.

Eğer firma kaynaklı istenmeyen bir durum olursa da mutlaka tüm sorumlulukları üstleniyoruz. Firmamızdan daima arşiv taşıma hizmeti konusunda profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.