Banka Taşıma

Kategori: nakliyat / 7 Mart 2021

Banka Taşıma sektörünün en çok titizlik gerektiren alanlarından birisi banka taşıma alanıdır. Bankalarda bulunan her eşya son derece önemli olduğu için bu taşımacılık hizmetinde mutlaka deneyimli personellerin çalışması gerekiyor.

Gerek araç seçiminde gerekse personellerin tecrübesi konusunda nakliyat firmaları son derece titiz davranmak zorundadır. Bu taşımacılık hizmeti verilirken bankalara ait olan hem mobilyaların hem de çeşitli evrak dolaplarının zarar görmeden taşınması gerekmektedir.

Başlıklar

Banka Taşımacılığında Profesyonel Firma

Banka Taşıma

Özel ve kamu bankaları zaman zaman şube değiştirmek zorunda kalabilir. Bazen daha geniş bir şubeye geçmek bazense daha işlek bir yerde halka hizmet verebilmek için bulundukları iş yerinin değiştirilmesine karar verebilirler. Böyle durumlarda banka taşımacılığında profesyonel firma seçimi yapmak gerekir.

Firmamız yıllardır banka taşımacılığı alanında profesyonel hizmetler veren nadide kuruluşlardan biridir. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerin kapsamında daima en iyi avantajları sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda tüm işlemleri birkaç saat gibi kısacık sürede gerçekleştiriyoruz.

Bir banka taşıma sürecini belirleyen en önemli unsur eski ve yeni mekân arasındaki mesafedir. Aynı zamanda şube içerisinde bulunan eşya miktarı da bankaları taşıma sürecimizi etkileyen önemli unsurlardan biridir. Herhangi bir banka şubesinin veya genel merkezinin taşınması konusunda profesyonel nakliyat firmamızdan her zaman için hizmet alabilirsiniz.

Banka Taşımacılığı Fiyatları
banka taşıma

Banka taşıma fiyatları konusunda firmamız müşterilerine her zaman için ulaşılabilir fiyatlar sunmaktadır. Bu fiyatları sunarken en çok üzerinde durduğumuz nokta ise eksper hizmetidir. Bir bankayı taşınmadan önce eksper hizmeti alıyor olmamız sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz açısından son derece önemlidir.

Banka taşımacılığında dikkat ettiğimiz her detay sizlere kesintisiz hizmet sunabilmemiz açısından önem taşıyor. Öncelikle bankaların içerisinde bulunan tüm ürünlerin ve eşyaların paketlenmesini sağlıyoruz. Bu bakımdan büyük ve yüksek hacimli ürünlerin montajını ve de montajında deneyimli personellerimiz yapıyor. Evrak dolapları son derece önemli olduğu için ve içlerindeki evrakların kaybı olmaması gerektiği bu dolapları mutlaka içini boşaltmadan araçlara yerleştiriyoruz.

Banka taşıma işlemlerinde dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise yeni mekânda tüm eşyaların olması gereken yere bırakılmasıdır. Böylece çalışanlarınız tüm eşyalarını kısa sürede düzenleyerek hizmet vermeye devam edebilirler.

Yorumlar kapatıldı.