Fuar Taşıma

Kategori: nakliyat / 7 Mart 2021

Fuar taşıma hizmeti sayesinde bu organizasyonlarda gereksinim duyabileceğiniz tüm ürünleri kolayca fuar alanına taşıtabilirsiniz. Fuarlar birçok firmanın katılım sağladığı ve ürün hizmet tanıtımı gerçekleştirdiği kalabalık ortamlardır.

Alıcıyı ve satıcıyı bir araya getiren bu ortamlarda dikkatini çekebilmek son derece önemlidir. Bu nedenle her firma son derece göz alıcı fuar stantları oluşturmayı amaç edinir. Böyle durumlarda bu stantların ve fuarda tanıtılacak olan teşhir ürünlerinin taşınması son derece önemlidir. Fuar taşımacılığı hizmeti sayesinde tüm ürünleri fuar başlamadan önce taşıtma imkânı bulabilirsiniz.

Başlıklar

Fuar Taşımacılık Hizmeti
Fuar Taşıma

Firmamız hem yurtiçinde hem de uluslararası alanda fuar taşımacılık hizmeti veriyor. Bu hizmetleri profesyonel seviyede veren firmamız personellerinin de önemli olmasına özen gösteriyor. Fuarda kullanılabilecek tüm teşhir ürünleri ve stand malzemelerinin son derece önemli olduğunun bilincinde bir firmayız.

Bu nedenle tüm eşyaları taşırken mutlaka gerekli düzenlemeleri yapıyor ve planlı bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Fuar taşıma hizmetleri kapsamında mutlaka sigortalı taşımacılar gereken önemi veriyoruz.

Bu kapsamda fuarlarda kullandığınız stant ürünlerine veya teşhir ürünlerini herhangi bir hasar gelirse firmamız gereken sorumluluğu üstleniyor. Sigortalı fuar taşıma hizmetini her zaman profesyonel seviyede veren firmamız ürün taşımacılığı konusunda kapalı kasa ve geniş araçlar kullanmaya özen gösteriyor.

Sigortalı Fuar Taşıma Hizmeti

Fuar Taşıma

Firmamız sigorta kapsamında fuar taşıma hizmetlerini gerçekleştiriyor. Taşınmasını istediğiniz her ürünü mutlaka sözleşmede yer almasına özen gösteren firmamız tüm sigorta şartlarını büyük küçük tüm eşyaları uygulamaktadır. Bu eşyalar taşınırken gereken yerlerde paketleme ambalajlama hizmeti de verilmektedir. En iyi malzemeleri kullanan firma çalışanlarımız gereken durumlarda iki ya da üç kat paketlemede gerçekleştirebilir.

Taşınma öncesinde eşyaların bulunduğu yere araçlarla gelen personellerimiz önce tüm ürünleri paketler sonra düzenli bir şekilde araçlara yerleştirir. Bu süreçte size verdiğimiz taşıma hizmetinin tarihi ise fuarda önceki bir tarihtir. Bu hizmet sayesinde tüm eşyalarınız fuar başlamadan alana ulaştırılır ve rahatlıkla müşterilerinizin karşısına çıkmak için hazırlanma imkânı bulabilirsiniz.

Fuar taşıma fiyatları konusunda da firmamız müşterilerine en iyi kalitede destekleri sunuyor. Yüksek standartlarda taşıma hizmeti alabilir ve kalabalık organizasyonlarda firmanızın dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.