erzin evden eve nakliyat

Kategori: Antakya Evden Eve Nakliyat / 9 Ağustos 2016

ERZİN TAŞIMACILIK İLE GÜVENDİĞİNİZ DAĞLARA KAR YAĞMASIN

Erzin taşımacılık sektöre adımını yeni atan ve yatırımlarını üst seviyede tutmuş güncel bir kadroyu bünyesinde barındırmaktan gurur duyduğunu değerli ilçemizin sakinlerine duyurmak isteriz. Erzin ilçemiz birçok konuda değerli ve şifalı sular içerisinde yaşama imkânı da sunmaktadır. Erzin ilçemiz zengin kültürü ile gelen turistlere oldukça yoğun bir gezi programı sunmaktadır. Sektörsel olarak ilçemizde taşımacılık sektörü içerisinde bulunan Erzin evden eve nakliyat şirketimiz il ve ilçe genelinde profesyonel nakliyat sistemi ile ilçemiz de sektörün dikkat çeken firmalarından bir tanesidir.

Uzman yönetici kadrosu, deneyimli personeli, kamyon tipinde kapalı kasa ve Erzin asansörlü nakliye teleskoplu mobil taşıma sistemi ile evden eve ilimizin ve ilçemizin her yerine taşıma imkânı sağlamaktadır. Ev eşyalarınızı bulunduğu adreste paketleme işlemi yapıldıktan sonra ulaştığı adreste tekrar montajı yapılarak teslim edilmektedir.Erzin nakliye şirketimizde taşıma işi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızın yurt dışından özel ithal ettiği asansörlü özel taşıma sistemi ile ulaşılması en zor ve en ağır eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilecek kapasite hacmine sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Araçlarımız sigortalı olmakla birlikte taşıdığımız ev eşyalarınızın da sigortasını yapmaktayız. Bununla beraber tüm ev eşyalarınızın Erzin nakliye firmamız tarafından garanti altında olduğunu biliniz. Şehir içi nerede olursanız olun şimdi size bir telefon kadar uzağız. Yapmanız gereken en yakın Erzin nakliyat şubemize uğramanızdır…

Yorumlar kapatıldı.