Hassa evden eve nakliyat

Kategori: Antakya Evden Eve Nakliyat / 9 Ağustos 2016

HAS YOLLARIN HAS YOLCUSU HASSA TAŞIMACILIK

Şirketimizin ana çalışma sahası şehir içi olarak Hassa evden eve nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Hassa nakliyat şirketimizin evden eve nakliyat sistemi; özel ve değerli eşyalarınız hariç diğer bütün evinizde bulunan eşyalarınızın paketlenmesi, yüklenmesi, araca taşınıp uygunca yerleştirilip gidileceği yerde düzgünce paketlerinden çıkarılıp yerleştirilmesi, mobilya olarak eşyalarınız olduğunda araca yüklenirken sökülen mobilyalarınız profesyonel mobilyacılarımız tarafından paketlerinden çıkarılıp montajlanıp yerleştirilmesi gibi birçok hizmeti Hassa nakliye firmamız vermektedir.

Amatör ruhla hareket eden personel ziyade ekibimizi çeşitli denemelerden sonra profesyonel olarak kurduğumuzu düşünmekteyiz. Çünkü orada taşınan eşyalar hassa nakliyatın uzun yıllara dayanan emeğin güzel bir sonucudur. İşte bu yüzden ev eşyaları taşınırken dikkat edilecek bazı hususlar bulunmaktadır. Maddeler halinde değil de cümlelerimiz içinde bu dikkat edilecek hususları belirtmek istiyoruz. Ambalaj ve paketleme sırasında beyaz eşyadan, oturma grubuna ve yatak odasına vb. en uygun şekilde paketlenerek taşımaya uygun hale getirilir. Paketleme de kullandığımız temel malzemeler arasında ise koli, fıçı, ip, koli bandı gibi vb. malzemeler kullanmaktayız. Taşıma konusunda ise bulunduğunuza kata bağlı olarak ya merdivenli ya da Hassa asansörlü nakliye sistemimizi kullanmaktayız.

Hassa taşımacılık olarak sizlerin memnuniyetini sağlamak amacı ile tüm taşımacılık hizmetleri için güvenilir ve göze hoş gelen çözümler sunmaktayız…

Yorumlar kapatılmış.