köse evden eve nakliyat

Kategori: Gümüşhane Evden Eve Nakliyat / 9 Ağustos 2016

EŞYALARINIZDA TİTİZLİĞE ÖNEM VEREN TAŞIMACLIK KÖSE

1954 yılında belediye 1987 yılında ilçe statüsü kazanıp köse belediyesi adıyla faaliyetlerini geniş kapsamda sürdürmeye devam etmektedir. Bu anlamda ilçemizde birçok konuda ilerlemeler olurken taşımacılık konusunda da ilçemizin önde gelen firmalarından köse nakliyat şirketimiz içinde birçok hizmet alanını da içinde barındırarak köse ilçesinde yaşayan halkımıza daha iyi bir hizmet vermek için yatırımlarına devam etmektedir.

Köse evden eve nakliye firmamız en değerli ve güvenilir kadrosu ile aynı zamanda eleman alınırken titizliğe ve yapmış olduğu işin ne kadar ciddiyetinde ve bilincinde gibi mülakatlar sonucu ekibimize katılan arkadaşlarımız ile en zor şartları en pratik konuma sokabilecek tecrübeye sahip bir kadro ile çalışmaktan da mutluluk duyduğumuzu ifade etmemiz gerekir. İlçemiz de yüksek konumlu binaların fazla olmaması sebebiyle köse asansörlü nakliyat aracımızı ilçe dışındaki hizmetlerimizde daha sık kullandığımızı belirtmek isterim. Belediyemizle birçok taşımacılık işinde beraber çalışmakla sektörde daha tecrübeli hale gelip belli bir zaman sonra şirket hedeflerimizde Gümüşhane ilinin her yerine yayılmayı amaçlıyoruz. Şirket içi hizmetlerimiz de köse evden eve taşımacılık, asansörlü nakliye, özel paketleme sistemi, hassas eşyalarınız için araçlarımızda sarsıntıdan etkilenmeyecekleri özel bölümler gibi kısımlar bulunmaktadır.

Köse taşımacılık ve nakliye firmamız en yakında zamanda şehir içi , ilçe içi ve köylere hizmet götürmek amacıyla sizleri en yakın köse nakliyat şirketimize bekliyoruz…

Yorumlar kapatılmış.