kürtün evden eve nakliyat

Kategori: Gümüşhane Evden Eve Nakliyat / 9 Ağustos 2016

YAĞMUR VE KAR KÜRTÜN TAŞIMACILIK İLE AŞILABİLİR

Gümüşhane ilinin gelişen bir ilçesi olan kürtün ilçesi 12.394 nüfusu ile her geçen yıla oranla az da olsa nüfus artışı olmaktadır. Fakat iş ve eğitim öğretim sebebiyle ilçemizden göç hızlı bir şekilde batı illerine doğru artış göstermektedir. Bu da ilçemizin hem büyüme hızını hem de nüfus artış hızını ve diğer sektörlerde ki büyüme hızını da büyük bir oranda etkilemiştir. Taşımacılık konusunda ilçemizin tek firması olan kürtün nakliye firması ilçemizin coğrafi şartlarını da göz önünde bulunduraraktan kürtün nakliye şirketimiz yatırımlarını arttırmıştır.

Hizmet kaliteli olmalı ki sonuç değerli olsun. İşte bu bakış açımız bizi büyük işlere girmeye sebebiyet vermektedir. Faaliyet alanlarımız olarak sadece ilçe içi ile kısıtlı kalmamaktayız. Şehir içi ve civar köylere de kürtün taşımacılık olarak değerli eşyalarınızı taşımaktayız. Bünyemizde faaliyet gösterdiğimiz alanlar ise; kürtün evden eve nakliye ve kürtün asansörlü taşımacılık da bulunmaktadır. Arazi şartlarının zor olması hasebiyle kürtün asansörlü taşımacılık aracımızı araç filomuza dâhil ettik. Eşyalarınızın başına taşıma sırasında istenmeyen bir durum gelirse kürtün nakliye şirketi olarak sizlere bunu temin edeceğimizin garantisini vermekteyiz.

İlçemizin ilk ve tek nakliye firması olan kürtün taşımacılık şirketimiz eleman seçiminde sizlerin şikâyetlerini de dikkate alarak tekrardan bir düzenleme getirmiştir. Hem bilgili hem de tecrübeli eleman kadrosu ile eşyalarınızın emin ellerde olduğunu tekrardan sizlere hatırlatmak isteriz. Bizimle yollar çok kısa eşyalarınız güvenli işte bu yüzden en yakın zamanda yerimize sizleri bekliyoruz

Yorumlar kapatılmış.